Slovenská lekárska asociácia

Slovak Medical Association

Slovenská lekárska asociácia

Slovak Medical Association

Injekcie sú minulosťou!

Nahlásiť stránku

Z redakcie: MUDr. J. Baranová zverejnila informácie, ktoré prinášajú do kozmetológie novú perspektívu. Prekvapivo je možné dosiahnuť výraznú regeneráciu ochranných vlastností pokožky a teda aj omladenie, a to aj bez použitia invazívnych procedúr a plastických operácií. Aké je teda tajomstvo kozmetiky budúcnosti? Ako to funguje? Bude si ho môcť dovoliť obyčajná Slovenka?

MUDr. J. Baranová, PhD,
Kandidátka Medicínskych vied, dermatologička vyššej kategórie, profesionálna kozmetologička. Členka organizácie European Instutite for Cosmetic & Aesthetic Dermatology (EICAD). Riaditeľka plastickej chirurgie.
Pracovné skúsenosti: 20 rokov.


Reportér: Dobrý deň, pani, Baranová! Začnem s najdôležitejšou otázkou – je pravda, že až doteraz lekári verili, že omladenie je len marketingový ťah a v podstate nie je možné?

MUDr. J. Baranová: Áno. Dokonca aj dnes vás môžem na 100 % uistiť, že všetka kozmetika na našom aj medzinárodnom trhu vedie len k miernemu zlepšeniu stavu pokožky, ale určite nie je možné hovoriť o omladení.

Reportér: Čo hovoríte na kozmetické zákroky a operácie?

MUDr. J. Baranová: Sú to zaujímavé zákroky, keďže plastická chirurgia prináša výborné výsledky. Ak máte peniaze navyše na tento drahý a priznajme si nebezpečný zákrok, tak smelo do toho! Výsledky sú veľmi dobré! Ale toto nie je omladenie. Pleť po operácii nenadobudne pôvodný stav spred 10 či 20 rokov, jej ochranné a regeneračné funkcie sa nezlepšia, rovnováha medzi tukmi a vodou sa nezvýši. Sú to úplne odlišné veci! Ja osobne plastické operácie neschvaľujem. Aj svojich pacientov sa od nich snažím odhovoriť až do poslednej chvíle. A to obzvlášť teraz obzvlášť, keď sa veda pohla tak rýchlo dopredu a kozmetická úprava tváre je už zastaraná.

Nevydarené výsledky plastických operácií

Reportér: O tejto možnosti by sme sa chceli dozvedieť čosi viac. Hovoríte o svojom najnovšom výskume?

MUDr. J. Baranová: Presne tak. Deď sme pred niekoľkými rokmi začali sledovať rastlinné kmeňové bunky, nikto nevedel o ich jedinečných vlastnostiach. Keď sme si však všimli, že regenerácia pokožky je s pomocou tohto prípravku neuveriteľne vysoká, začali sme študovať, ako rastlinné kmeňové bunky vplývajú na človeka. Ukázalo sa, že rastlinné kmeňové bunky začnú ihneď po nanesení na pokožku obnovovať bunky ľudského organizmu. V súlade s našimi očakávaniami sa pri pravidelnom používaní nastáva takmer kompletná regenerácia pokožky a teda aj omladenie.

Reportér: Aké problémy dokáže Bioxelan riešiť?

MUDr. J. Baranová: Určite nepreháňam, keď poviem, že prakticky všetky! Od pubertálnych vyrážok a akné až po zmeny na pokožke súvisiace so starnutím – drobné aj hlboké vrásky, kruhy pod očami, stratu pružnosti a kontúr tváre. Vďaka vnútrobunkovému pôsobeniu je pokožka úplne obnovená, zregenerovaná a výsledná zmena je priam kolosálna.

Reportér: Pre koho je určený tento prípravok?

MUDr. J. Baranová: Som presvedčená o tom, že najdôležitejšia je prevencia. Takže pri tomto kozmetickom prípravku neexistuje žiadna veková hranica – ani minimálna, ani maximálna. Z mojej vlastnej skúsenosti viem, že Bioxelan dokáže skvele zvládať prvé vrásky v 30-tich rokoch, no tiež závažné zmeny súvisiace s vekom napríklad v 75-tich rokoch. Ale zaobídeme sa bez zbytočných rečí. Tu sú fotky mojich pacientiek:


Mária Dobiášová, 58 rokovAndrea Škulecová, 76 rokovMartina Chrenovská, 72 rokov

S podporou organizácie Britský inštitút zdravia sme uskutočnili prieskum, ktorý prekonal naše očakávania.

Prieskum inštitútu zdravia: Ako ste sa zbavili vrások a obnovili si pleť?

Lekárske prípravky:
23 %
Prípravok Bioxelan:
47 %
Alternatívne riešenie:
8 %
Ešte stále hľadám riešenie:
17 %
Nemyslím, že to je možné:
5 %

Reportér: Pôsobivé! Verím, že naši čitatelia by radi vedeli, kde si môžu Bioxelan kúpiť?

MUDr. J. Baranová: V súčasnosti sa "Bioxelan Skin Renewal Excellence" dá zakúpiť iba zo stránky tohto projektu. Mnohokrát sme sa snažili dostať sa do lekární a obchodných reťazcov, prilákať investorov, ale chceli naň vystaviť najvyššiu možnú cenu a predávať ho niekoľkonásobne drahšie, ako chceme my. Chápete, že náš Inštitút – je nezisková organizácia. A našim cieľom nie je zarábať. Obzvlášť pri úzkej spolupráci s organizáciou Britský inštitút zdravia si nemôžeme dovoliť, aby naša reputácia klesla.

Dúfam, že časom sa budeme vedieť dohodnúť a predávať Bioxelan aj v obchodoch za rovnakú cenu. Dovtedy si ho možno objednať cez internet na stránke výrobcu . Urobili sme maximum, aby bolo všetko ľahké a pohodlné – produkt je doručený poštou alebo kuriérom a platba prebieha až po doručení a  skontrolovaní zásielky. Nie je nutné vynaloženie žiadnej námahy.

Reportér: Chceli by ste ešte niečo odkázať našim čitateľom, predtým ako ukončíme rozhovor?

MUDr. J. Baranová: Chcela by som popriať všetkým ženám, aby zostali mladé nie len telom, ale aj dušou. Buďte otvorené voči novým veciam, buďte šťastné a zdravé! A vy muži, vy vždy pomáhajte tomu, aby vaše ženy ostali mladé! Verím tomu, že náš malý objav – je splnením veľkého sna žien – zostať stále krásnymi a žiadanými.

Pozor! Štúdie preukázali, že najlepší čas na omladenie pleti je začiatok jesene. Vystavenie slnku a UV žiareniu poškodzujú pleť a zabraňujú plnohodnotnému využívaniu pozitívnych účinkov regeneračných ošetrení. Preto je používanie tohto prípravku účinnejšie počas chladnejších mesiacov. Omladenie pleti prebieha až o 47 % rýchlejšie, ako by prebiehalo v iné obdobia roka.

P. S.: Poprosili sme MUDr. J. Baranovú, aby poskytla dodatočnú zľavu pre našich čitateľov. Vyhovela nám a teraz si môžete zakúpiť Bioxelan Skin Renewal Excellence s dodatočnou zľavou 33 %.


25 komentárov
Katarína Markošová

Objednala som si Bioxelan. Mám 27 rokov ale kvôli aktívnej mimike mám dosť viditeľné vrásky na čele. Používala som to niekolko týždňov, až kým vrásky nezmizli. Teraz to občas používam preventívne, ale vseobecne môžem povedať, že koža sa úplne obnovila a vyhladila.

MUDr. Jarmila Baranová

Katarína, robíte dobre, prípravok by sa mal v každom prípade používať preventívne, pretože nie len že zjemňuje pleť a zmierňuje vrásky, ale tiež zabezpečuje aj ochrannú funkciu kožného tkaniva.

S pozdravom, Jarmila.

Milan Pavlík

Tento prípravok som dal žene, veľmi sa potešila. Prečo vyšiel tento rozhovor tak neskoro? Bioxelan je teraz veľmi populárny, dokonca aj ja o ňom viem.

Erika Višnovská
Objednala som si Bioxelan a na druhý deň mi ho priniesol kuriér. Zatiaľ som ho vyskulaa niekoľkokrát príjemný pocit. Tento prípravok zvyšuje účinok všetkých krémov a sér ak sa používa naraz aj s nimi dokonca aj na internete to píšu. A všimla som si že môj bežný krém účinkuje lepšie.
Ladislava Királiová

Znie to ako rozprávka ale už je to mesiac a pol čo mám tvár ako novú! Koniec koncov som jedna z tých ktoré kceli ísť na injekciu... ešte aj peniaze som si na to odkladala!
Posielam fotku. Ospravedlňujem sa nižšiu kvalitu


Miroslava Čížiková

Vďaka za článok! AJ ja som si ten prípravok objednala

Michal Kažimír
objednal som ho aj pre fajerku. Písali tam že ho doručia už na druhy deň (v s. ), takže čakam
Pavla Májska
Bioxelan používam veľmi rada. Účinok je prosto naj. Cítim sa mlado a zdravo. Významne sa my zlepšil stav pokožky a účinok nezmizne ani keď prestanete používať prípravok. Hlavne tím sa líši od krémov.

Júlia Novotná
Pre mňa je priskoro aby som to začala používať, ale furt sledujem novinky. Pred troma mesiacmi dávali Bioxelan v TV. . Tak si myslím, že každý, kto to potrebuje by si ho mal rýchlo kúpiť a vyskúšať. Osobne som videla hromadu recenzii na tento prípravok, z ktorých sa nedá netešiť. :)
Viktória Tomášová
Neviem, či to vidia aj ostatní, ale polda mňa je výsledok jednoducho SUPER! Neuveriteľne som rada - moja duša pri pohľade na seba v zrkadle jasa! Doslova za 20 dní sa zo starej ženy stala mladica!!! A to je ešte len začiatok!!!!!

MUDr. Jarmila Baranová

Viktória, výsledok je naozaj úžasný, presne toto sme chceli, keď sme vytvárali tento prípravok, pre výraznejší účinok pokračujte v aplikácii tohto prípravku.

S pozdravom, Jarmila.

Matúš Kedlubňa

Už dlhú dobu som o tomto rozmýšľal – vynájde sa elixír mladosti v našej dobe? Ak to nie je ono, tak sme od toho len na skok! Čo bude ďalšie páni? Nesmrteľnosť? Každopádne je tot všetko strašne vzrušujúce! Rešpekt pred takýmito vedcami!

MUDr. Jarmila Baranová

Matúš vďaka, že oceňuješ našu prácu, dúfame že k nesmrteľnosti chýba už naozaj iba krôčik.

S pozdravom, Jarmila.

Martina Havlová

Rozhovor je veľmi zaujímavé, díkes! Otvorili ste ľuďom oči!

Kristína Biela
Pripájam sa k odporúčaniu dievčať! Tak celkovo som si užívala aj salónové procedúry, aj masáže aj prístrojové techniky.... a teraz fakt nechápem – za čo som dala toľko peňazí? Bioxelan mi dal to isté, akurát že doma a hocikedy keď som mala čas! Účinok nie je horší! Pokožka je pevnejšia a hladšia. Bioxelan tiež veľmi dobre lieči všetky zápaly.... Takýto prípravok za cenu JEDNEJ procedúry v salóne, to je proste DAR! Odporúčam si to každému čo najskôr zaobstarať! Nebudete ľutovať!
Veronika Findorová
Neni to dajaky podvot? Prečo to predávajú iba cez net?
Eva Kašová
Veronika, čítali ste článok? Predáva sa to na internete, pretože v obchodoch sú chrapúni a chcú na tom zarábať peniaze! A aký by to už len mohol byť podvod, keď je platba až po doručení prípravku? Objednala som si – doručili mi to na novú poštu, všetko som si skontrolovala, prezrela a až potom zaplatila. A na internete teraz predáva každý – od šiat a topánok až po zariadenia a nábytok.
MUDr. Jarmila Baranová

Veronika, nemusíte sa obávať a strachovať, produkt prešiel všetky klinické testovania a je plne certifikovaný.

S pozdravom, Jarmila.

Veronika Findorová
Eva, ospravedlňujem sa, ale nevšimla som si tie informácie na webstránke o doručení a platbe. V tom prípade je všetko OK, ak sa platí až po doručení. Pôjdem si aj ja objednať.
Natália Harabinová
Úžasný prípravok na omladenie. Som toho názoru, že s plastikou to nie je správne zrovnávať – nakoniec, taký výsledok sa ani nedá inak dosiahnuť. Ale žiadny krém sa ku nemu ani nepribližuje. Na to že je Bioxelan taký lacný, robí zázraky! Nevymýšľam si, veď pozrite sa sami:

Tomáš Gélnik
Díky za tip. Musím dať tento prípravok mame a narodeniny. Stále omiela o vraskach! Ach zeny...
Dominika Jakubejová
Čítala som recenzie a usúdila som si, že ho musím mať... idem si ho objednať.
Daniela Rybanská
Ľudia povedzte mi kde ste si to kupovali? V lekárňach tento prípravok nepredávajú. Nechcem sa oklamať ale keď budem váhať minie.

MUDr. Jarmila Baranová

Znova opakujem: Bioxelan môžete kúpiť VÝLUČNE na oficiálnej stránke výrobcu. Ak sa chcete vyhnúť akýmkoľvek nejasnostiam, jednoducho použite odkaz "Prejsť na stránku výrobcu" uvedený nižšie! Po dohode s výrobcom je tam úžasná zľava, obzvlášť pre našich čitateľov, ale nebude trvať veľmi dlho, tak si rýchlo objednávajte!
A dávajte si pozor, aby ste sa vyhli napodobneninám.

S pozdravom, Jarmila.

Mária Kolesárová

Bioxelan – super prípravok, vďaka nemu som sa zbavila vrások za 3 týždne. A navyše je na prípravok zľava. Žienky objednávajte si, kým je ešte k dispozícii.

Nahlásiť túto stránku
Čo na tejto stránke nie je v poriadku?


Ďakujeme!
ZA POMOC