CZECH MEDICAL ASSOCIATION

ČESKÁ LÉKAŘSKÁ KOMORA

CZECH MEDICAL ASSOCIATION

ČESKÁ LÉKAŘSKÁ KOMORA

Injekce jsou minulostí!

Nahlásit stránku

Z redakce: Dr. Naděžda Franková zveřejnila informaci, která vrhá nové světlo na vědeckou kosmetiku. Kupodivu je možné, i bez invazivních procedur a plastické chirurgie, dosáhnout výrazné regenerace, ochranných vlastností pleti a také omlazení. Takže jaké je tajemství této kosmetiky budoucnosti? Jak to funguje? Bude dostupná pro běžného občana?

Dr. N. Franková, PhD,
velmi uznávaná dermatoložka, profesionální kosmetička. Členka Evropského institutu pro kosmetickou a estetickou dermatologii (EICAD). Vedoucí plastické chirurgie.
Zkušenosti v praxi: 20 let.


Reportér: Vítejte, paní doktorko Franková! Dovolte mi začít tou nejnaléhavější otázkou – je pravda, že až dosud lékaři věřili tomu, že omlazení je jen pouhý marketingový trik a že nic takového prostě není možné?

Dr. N. Franková: Ano. Dokonce i nyní mohu na 100% říci, že veškerá kosmetika na celém světě přináší pouze nepatrné zlepšení pleti. Skutečné omlazení bylo nemožné.

Reportér: A co kosmetické procedury a plastická chirurgie?

Dr. N. Franková: Obojí je skvělé, zvláště plastická chirurgie přináší pozoruhodné výsledky. Máte-li dostatek finančních prostředků na tyto drahé, a připusťme si to, i riskantní postupy, tak jděte do toho. Výsledek bude stát za to. Ale nejedná se o omlazení. Vaše pleť se neobnoví a nezíská své vlastnosti z období před 10 až 20 lety, rovněž její regenerační a ochranné vlastnosti se nezlepší. Totéž platí o vyváženosti obsahu tuku a vody v pokožce. Je to prostě něco úplně jiného. Já osobně nejsem zrovna zastáncem plastické chirurgie a snažím se své pacienty přesvědčit, aby ji odložili pokud možno na co nejpozdější dobu. To platí zejména v dnešní době, kdy věda jde dramaticky kupředu a kosmetické úpravy obličeje se stávají zastaralými.

Neúspěšné výsledky plastické chirurgie

Reportér: Rádi bychom se o tomto tématu dozvěděli trochu víc. Řeknete nám víc o vašem nejnovějším výzkumu?

Dr. N. Franková: Samozřejmě. Když jsme před několika lety začali s výzkumem rostlinných kmenových buněk, nikdo nic nevěděl o jejich výjimečných vlastnostech. Ale jakmile jsme zjistili, že tento produkt umožňuje neuvěřitelně rychlou regeneraci obličeje, začali jsme studovat rostlinné kmenové buňky a jejich vliv na člověka. Ukázalo se, že ihned po aplikaci začaly rostlinné kmenové buňky obnovovat buňky lidské. Lze tedy očekávat, že při pravidelné aplikaci lze dosáhnout obnovy tkáně a tím i omlazení.

Reportér: Jaké problémy s pletí může Bioxelan vyřešit?

Dr. N. Franková: Rozhodně nebudu přehánět, když řeknu, že může vyřešit v podstatě všechny problémy s pletí! Počínaje akné u dospívajících až ke změnám pokožky, ke kterým dochází v souvislosti s jejím stárnutím, jako jsou malé a hluboké vrásky, váčky pod očima, ztráta elasticity kůže a tvaru obličeje. Díky vnitrobuněčnému účinku dosahuje pleť úplné obnovy, regenerace a tedy obrovské změně.

Reportér: Pro koho je tento produkt určen?

Dr. N. Franková: Jsem si jistá, že prevence je nejdůležitější. Proto pro užívání tohoto výrobku není stanoven věkový limit – ani minimální ani maximální. Na základě vlastních zkušeností vím, že Bioxelan dokáže skvěle zvládnout jak první vrásky po třicítce, tak i pokročilé změny v obličeji spojené s věkem 75+. Ale nemusíme o tom dál mluvit, stačí se podívat na fotky mých pacientů:


Petra Grégrová, 58 letAnna Mendez, 76 letKlára Pavlíková, 72 let

V Britském institutu zdraví jsme provedli průzkum, který překonal naše očekávání

Průzkum Institutu zdraví: Jak jste se dokázal zbavit vrásek a obnovit pleť?

Zdravotnické výrobky:
23 %
produkt Bioxelan:
47 %
Alternativní řešení:
8 %
Stále řešení hledám:
17 %
Myslím, že to není možné:
5 %

Reportér: Působivé! Věřím, že naši čtenáři by rádi věděli, kde mohou Bioxelan koupit?

Dr. N. Franková: Momentálně "Bioxelan Skin Renewal Excellence" ho lze pouze objednat na webové stránce projektu.. Pokoušeli jsme se o distribuci v síti lékáren a maloobchodních řetězcích, také jsme se snažili přilákat investory, ovšem trvali na tom, že budeme požadovat vyšší cenu a výrobek se bude prodávat za cenu několikrát vyšší, než jsme my chtěli. Měli byste pochopit, že jsme nezisková organizace a naším cílem není vydělávat. Nemůžeme si dovolit poškodit svou pověst, neboť spolupracujeme s Britským institutem zdraví,

Doufám, že budoucnosti dosáhneme dohody a budeme moci prodávat Bioxelan za stejnou cenu v lékárnách. Do té doby si ho můžete objednat online na webových stránkách výrobce. Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, aby bylo vše co nejjednodušší a nejpohodlnější. Výrobek vám bude doručen kurýrem a zaplatíte až po doručení. Z vaší strany tedy není třeba žádných obav.

Reportér: Je ještě něco, co byste chtěla sdělit našim čtenářům dříve, než s rozhovorem skončíme?

Dr. N. Franková: Ráda bych popřála všem ženám, aby zůstaly mladé nejen po fyzické stránce, ale také po stránce duševní. Buďte otevřené novinkám, buďte šťastné a zdravé! A vy, muži, byste měli pomáhat ženám, aby si své mládí uchovaly. Věřím, že náš malý vynález bude uskutečněním obrovského snu všech žen – zůstat krásná a žádoucí po zbytek svého života.

Varování! Studio ukázaly, že nejpříznivější čas, kdy začít s omlazováním je začátek podzimu. Vystavení pleti slunci a UV záření pokožku poškozuje a brání nám těžit z regeneračních procedur. To tedy znamená, že během chladnějších měsíců účinkuje výrobek lépe. Omlazení je o 47% rychlejší, než v ostatních ročních obdobích.

P.S.: Požádali jsme Dr. N. Frankovou, jestli může poskytnout našim čtenářům další slevu. Byla toho schopna, takže si nyní každý může koupit Bioxelan Skin Renewal Excellence s další slevou – 33 %.


25 komentářů
Kateřina Marková

Objednala jsem si Bioxelan. Je mi sice teprve 27 let, ale kvůli častému používání mimických svalů se mi na čele objevily docela viditelné vrásky. Používala jsem ho několik týdnů a za tu dobu vrásky zmizely. Teď už ho používám jen občas preventivně a mám pleť jemnou a hebkou.

Dr. Naděžda Franková

Kateřino, postupujete velmi správně, pokud tento produkt používáte preventivně, neboť nejenomže vyhlazuje pleť a redukuje vrásky, ale také pleť chrání.

S pozdravem, Naděžda.

Martin Procházka

Dal jsem tento výrobek své ženě jako dárek a byla z něho nadšená. Proč byl tento rozhovor publikován až nedávno? Bioxelan je dnes velmi oblíbený, když jsem se o něm dozvěděl dokonce i já.

Erika Vágnerová
Objednala jsem si Bioxelan a kurýr mi ho doručil hned druhý den. Zatím jsem ho použila jen několikrát, ale mám z něj příjemný pocit. Našla jsem také zmínku o tom, že pokud ho používáte současně s jinými krémy nebo séry, zvyšuje rovněž jejich účinnost. A opravdu jsem si všimla, že tělové mléko, které používám, funguje lépe.
Petra Svobodová

Možná to zní jako pohádka, ale během měsíce jsem měla zcela novou tvář. Ostatně jsem jedna z těch žen, co byly rozhodnuté jít na plastickou operaci – takže jsem ušetřila peníze!
Posílám fotku. Omlouvám se za horší kvalitu


Dana Spáčilová

Děkuji za článek. Také jsem si tento výrobek objednala

Michael Lacina
Objednal jsem ho taky, pro přítelkyni. Slíbili, že mi ho zítra doručí , tak uvidíme
Pavla Majerová
Miluju Bioxelan. Účinkuje prostě úžasně. Cítím se zdravá a mladá. Pleť se mi výrazně zlepšila a nezhoršila se, ani když jsem ho přestala používat. A to je to, čím se odlišuje od ostatních přípravků na pleť.

Julie Novotná
Já osobně mám ještě dost času na to, abych tento výrobek začala používat, ale před třemi měsíci jsem viděla pořad o výrobku Bioxelan v televizi. . Myslím si, že pokud ho někdo potřebuje, tak by si ho měl rychle koupit a začít používat. Osobně jsem shlédla hodně recenzí tohoto výrobku a všechny byly pozitivní. :)
Viktorie Tomášková
Nejsem si jistá, jestli si to myslí i ostatní, ale podle mého názoru je výsledek prostě skvělý. Jsem neuvěřitelně šťastná a kdykoliv se kouknu do zrcadla, cítím se skvěle. Trvalo skutečně jen 20 dní, aby se ze stárnoucí ženy stala mladá kočka!!! A to je jen začátek!!!!!

Dr. Naděžda Franková

Viktorie, výsledek je opravdu působivý a přesně toho jsme chtěli dosáhnout při vývoji tohoto produktu. Pokud chcete dosáhnout ještě lepších výsledků, pokračujte dál v jeho používání.

S pozdravem, Naděžda.

Vladimir Wágnerov

Už dlouhou dobu přemýšlím o tom, jestli někdo vyrobí elixír mládí ještě za mého života. A ačkoliv to ještě není úplně ono, jsme už docela blízko! Co bude dál? Nesmrtelnost? Každopádně je to fakt vzrušující! Klobouk dolů těm vědcům

Dr. Naděžda Franková

Sandro, díky. Jsme rádi, že si ceníte naší práce a doufáme, že nás od nesmrtelnosti dělí jen krůček.

S pozdravem, Naděžda.

Kamila Horáčková

Velmi zajímavý rozhovor, díky! Otevřeli jste oči tolika lidem!

Kristýna Vávrová
Připojuji se k holkám, které tento výrobek doporučují! Vychutnávala jsem si všechny ty procedury v kosmetických salonech, masáž a kdoví co ještě … a úplně zbytečně – utratila jsem za to spoustu peněz. Bioxelan měl stejný účinek, až na to, že jsem ho mohla používat doma, kdykoliv jsem měla čas. Výsledek není rozhodně horší. Pokožka je hladší a pevnější a Bioxelan účinně vyléčil všechny záněty… Tento výrobek se prodává za cenu JEDNÉ návštěvy kosmetického salonu, v podstatě je to DÁREK! Doporučuji všem si ho pořídit co nejdřív. Rozhodně nebudete litovat!
Veronika Fribertová
Nejedná se o nějaký podvod? Proč se to prodává jen online?
Eva Lehká
Veroniko, nečetla jste ten článek? Prodává se online, protože těm šmejdům v obchoďácích jde jen o velké zisky. Jak může jít o podvod, když zaplatíte až po dodání produktu? Objednala jsem si to, doručili mi to na místní poštu, dvakrát jsem si to všechno zkontrolovala a pak teprve zaplatila. Nemluvě o tom, že dnes už všichni prodávají své výrobky online – od oblečení a obuvi až po domácí spotřebiče a nábytek
Dr. Naděžda Franková

Veroniko, nemusíte se obávat, tento produkt je certifikován a prošel všemi klinickými testy.

S pozdravem, Naděžda.

Veronika Fribertová
Evo, omlouvám se, nevšimla jsem si těch informací, co byly na webu o doručení a platbě. Všechno je v pořádku, pokud se platí až po doručení. Takže si to můžu objednat.
Natálie Hrubá
Výborný omlazující prostředek. Podle mého názoru by neměl být srovnáván s plastickou chirurgií, koneckonců doma nelze dosáhnout takových výsledků. Ale není srovnatelný s žádným jiným krémem. Vzhledem k jeho ceně lze považovat Bioxelan za zázrak! Nedělám si srandu, podívejte se sami:

Tomáš Gála
Díky za tip. Dám tento produkt mámě k narozeninám jako dárek. Pořád mluví o vráskách! Ach, ty ženy...
Olívie Jánská
Přečetla jsem si recenze a došla jsem k názoru, že ho prostě musím mít  Objednávám ho hned teď.
Jan Fisher
Mohli byste mi dát vědět, kde se dá tenhle výrobek koupit? V lékárnách ho nemají. Nechci být se stát obětí podvodu, ale pokud budu čekat moc dlouho, tak ho můžou vyprodat.

Dr. Naděžda Franková

Ráda bych ještě jednou zopakovala: Bioxelan můžete koupit POUZE na oficiálních stránkách výrobce.. Abyste se vyhnuli nejasnostem, stačí kliknout na níže uvedený odkaz "Jděte na webovou stránku výrobce"! S výrobcem jsme dosáhli dohody, že nám pro naše čtenáře poskytne skvělou slevu. Ale pospěšte si s nákupem, akce nebude trvat příliš dlouho, takže jen do toho a kupte si ho!
A dejte si pozor na falešné produkty.

S pozdravem, Naděžda.

Marie Roubalová

Bioxelan – skvělý výrobek, umožnil mi zbavit se vrásek během tří týdnů. A nyní je k dostání se slevou. Holky, objednejte si ho, dokud ho ještě mají.

Nahlásit tuto stránku
Co je s touto stránkou špatně?


Děkujeme!
ZA POMOC