Lietuvos Visuomenės Sveikatos Asociacija

Lithuanian Medical Association

Lietuvos Visuomenės Sveikatos Asociacija

Lithuanian Medical Association

Injekcijos jau praeityje!

Pranešti apie puslapį

Iš redaktoriau kabineto: DR. F. McCormick paviešino informaciją, atskleidė naują šydą apie kosmetologiją. Stebėtina, bet įmanoma pasiekti reikšmingų odos regeneracijos savybių, taip pat atjauninimo, be jokių plastinių procedūrų ar adatų. Taigi, kokia ateities kosmetikos paslaptis? Kaip ji veikia? Ar tai įkandama eiliniam Lietuvos pilie iui ?

DR. F. McCormick, PhD,
dermatologė, profesionali kosmetologė. Kosmetinės ir Estetinės Dermatologijos Europos Instituto (EICAD) narė. Plastikos chirurgijos departamento vadovė.
Profesinė patirtis: 20 metų.


Žurnalistas: Sveiki, gydytoja McCormick! Leiskite man pradėti nuo aktualiausio klausimo - ar tiesa, kad iki šiol gydytojai manė, jog atjauninimas yra rinkodaros gudrybė ir tokia praktika tiesiog neįmanoma?

DR. F. McCormick: Taip. Net šiandien galiu 100% užtikrinti, kad visa kosmetika sukelia nedidelį pagerėjimą odai. Faktinis atjauninimas lieka antrame plane.

Žurnalistas: Ką manote apie kosmetikos procedūras ir plastines operacijas?

DR. F. McCormick: Abu yra puikūs būdai, ypa , plastinė chirurgija suteikia įspūdingų rezultatų. Jei tik turėsite pakankamai pinigų tokiam brangiam būdui ir, žinoma, rizikingai procedūrai - pirmyn! Rezultatai bus puikūs! Bet tai nėra joks atjauninimas. Jūsų oda neatgaus jaunystės savybių, o jos regeneracinės ir apsauginės savybės tai pat nepasikeis. Tas pats pasakytina ir apie odos riebalų bei vandens pusiausvyrą. Tai visiškai kitas dalykas! Aš, asmeniškai, nesu didelė plastikos chirurgijos gerbėja ir savo pacientus bandau įtikinti ja nesinaudoti iki paskutinės akimirkos. Tai ypatingai būdinga šiandienai, kai mokslas dramatiškai ima aukštumas ir kosmetinės veido modifikacijos yra pasenę.

Nepavykusios plastinės operacijos

Žurnalistas: Norėtume sužinoti šiek tiek daugiau šia tema. Ar kalbate apie naujausius tyrimus?

DR. F. McCormick: Teisingai. Prieš keletą metų, kai pradėjome studijuoti augalų kamienines ląsteles, niekas nežinojo jų savybių. Ta iau, kai tik pastebėjome, kad šis produktas leidžia pasiekti neįtikėtinai greitą veido audinių regeneraciją, pradėjome tyrinėti, kaip augalinės kamieninės ląstelės veikia žmones. Paaiškėjo, kad iškart po ląstelių pritaikymo ant odos, jos pradėdavo veikti nedelsiant. Taigi, tikėtina, kad taikant reguliariai, galima pasiekti visišką veido atjauninimą ir atgaivinimą.

Žurnalistas: Kokio tipo problemas Bioxelan išsprendžia?

DR. F. McCormick: Aš visiškai neišsižadu savo žodžių, kai sakiau, kad jis gali iš esmės išspręsti visas jūsų odos problemas! Nuo paauglystės spuogų iki odos poky ių, susijusių su amžiumo, tokių, kaip mažos raukšlės, gilios raukšlės, krepšeliai po akimis, odos elastingumo praradimas, veido formos poky iai. Dėka tarpląstelinio poveikio, oda pasiekia visišką atsigavimą, regeneraciją ir, galu gale, visiškai pasikei ia.

Žurnalistas: Kam sukurtas šis produktas?

DR. F. McCormick: Esu įsitikinusi, kad prevencija yra svarbiausias žingsnis. Todėl šiam produktui netaikomas jokia amžiaus riba - nei minimali, nei maksimali. Remdamasi savo darbine ir praktine patirtimi, žinau, kad Bioxelan gali puikiai susidoroti su pirmomis raukšlėmis trisdešimties sulaukusio žmogaus, taip pat su pažengusiais 75-me io odos pakitimais. Ta iau mes neturime apie tai daug kalbėti, tiesiog pažvelkite į mano pacientų nuotraukas:


Peggy Gabriels, 58 metaiAnna Mendez, 76 metaiClara Paulton, 72 metai

Su Didžiosios Britanijos Nacionalinio Sveikatos Instituto pagalba, mes atlikome apklausą, kuri viršijo mūsų lūkes ius

Sveikatos Instituto apklausa: Kaip jūs atsikratėte raukšlių ir atgaivinote savo odą?

Medicininiai produktai:
23%
Bioxelan produktas:
47%
Alternatyvūs sprendimai:
8%
Vis dar ieškau būdo:
17%
Nemanau, kad tai įmanoma:
5%

Žurnalistas: Neįtikėtina! Manau, kad mūsų skaitytojai nori sužinoti, kur įsigyti Bioxelan?

DR. F. McCormick: Šiuo metu "Bioxelan Skin Renewal Excellence" galima užsisakyti oficialiame projekto tinklapyje. Mes bandėme platinti produkciją vaistinėse ir kitose kosmetikos prekybos vietose, ta iau niekaip negalėjome nustatyti racionalių kainų, visi reikalavo ženkliai auštesnių perpardavimo kainų nei mes rekomendavome. Bet turėtumėte suprasti, kad mūsų institutas yra ne pelno siekianti organizacija. Mūsų tikslas nėra užsidirbti. Ypa , kai bendradarbiaujame su Didžiosios Britanijos Nacionaliniu Sveikatos Institutu, mes negalime gadinti savo reputacijos.

Tikiuosi, kad ateityje galėsime pasiekti visiems įtinkan io susitarimo ir pradėti prekiauti Bioxelan vaistinėse tokia pat kaina. Iki to laiko, produktą galite užsisakyti gamintojo tinklapyje. Mes padarėme viską, kad būtų kuo papras iau ir patogiau - produktas pristatomas kurjerių kompanijos ir mokate tik tada, kai siuntinį laikote savo rankose, kad galėtumėte jį patikrinti. Jūs nepatirsite jokių nepatogumų.

Žurnalistas: Ar dar ką nors norėtumėte pridurti skaitytojams prieš baigiant interviu?

DR. F. McCormick: Norėčiau, kad visos moterys liktų jaunatviškos ne tik kalbant apie jų išvaizdą, ta iau ir apie jų sielą. Būkite atviros naujiems dalykams, būkite laimingos ir sveikos! Ir vyrai, jūs visada turėtumėte padėti moterims išsaugoti savo jaunystę! Manau, kad mūsų mažas išradimas taip pat yra didžiulės moters svajonės realizavimas - likti gražia ir geidžiama visą likusį gyvenimą.

Įspėjame! Tyrimai parodė, kad geriausias laikas pradėti odos atjauninimą yra rudens pradžia. Saulės ir UV spindulių poveikis žaloja odą ir neleidžia mums pasinaudoti odą regeneruojan iais būdais. Šis metodas efektyvesnis šaltesniais metų mėnesiais. Atjauninimas vyksta iki 47% grei iau nei kitais sezonais.

P.S. Mes paprašėme DR. F. McCormick papildomos nuolaidos savo skaitytojams. Ji galėjo mums ją pasiūlyti ir dabar kiekvienas gsli įsigyti Bioxelan Skin Renewal Excellence su papildoma 33% nuolaida.


25 komentarai
Karolina Markaite

Uzsisakiau Bioxelan. Man 27, bet kadangi mano veido mimiku raumenys aktyviai dirba, veide matomos rauksles. Naudojau kelias savaites si produkta, kol rauksles isnyko. Dabar naudoju krema tik karts nuo karto prevencijai – mano oda visiskai glotni ir pilnai atsigavusi.

DR. Florence McCormick

Karolina, elgėtės teisingai, turėtumėte naudoti produktą prevencijai, jis ne tik sušvelnina jūsų odą ir sumažina raukšles, bet ir pagerina odos apsisaugojimo savybes.

Linkėjimai, Florence.

Normantas Silkauskas

Padovanojau zmonai si produtka, ji be galo apsidziauge. Kodel si interviu paskelbete tik dabar? Bioxelan labai populiarus siomis dienosmi, net as zinau apie tai.

Erika Vitkiene
Užsisakiau ir aš Bioxelan kurjeris pristatė kitą dieną. Kol kas naudojau tik kelis kartus, bet jausmas tikrai labai malonus. Šis produktas visus kremus ir serumus dar labiau pavers efektyvesniais jei naudosite juos išvien – internete minėjo tai taip pat. Pastebėjau kad mano kūno losijonas turi kur kas geresnį poveikį.
Saule Butkiene

Skamba tai kaip pasaka, bet jau menuo ir kaip puse veido rauksliu dingo! Zinot, buvau viena is tu moteru kur ryztasi operacijai – aciu dievui, kad viskas apsiverte, sutaupiau kalna pinigu!
Siunciu nuotrauka. Atleiskit, prasta kokybe.


Dana Sakalauskienė

Ačiū už straipsnį! Užsisakiau ir aš

Mykolas Lengaitis
Užsakiau savo merginai. Pažadėjo pristatyti kitą dieną . laukiu nesulaukiu
Paula Mickute
Tiesiog dievinu Bioxelan. Efektas isties nuostabus. Jauciuosi jauna ir sveika. Mano odos bukle ypatingai pagerejo, be to efektas nedingsta net jei ir nustoji naudoti produkta. Butent del to sis produktas issiskiria nuo kitu eiliniu losjonu.

Julia Naujaliene
Na man gal dar anksti pradeti ji naudoti, bet jau pries kokius tris menesius maciau Bioxelan per tv. . Tai siulau visiem kam reikia greiciau pirkti ir naudoti si produkta, asmeniskai maciau begale teigiamu atsiliepimu. :)
Viktorija Tamasauskiene
Na nezinau ka mano kiti, bet mano atveju rezultatas buvo tiesiog NEREALUS! Jauciuosi ypatingai laimnga, kai tik pamatau save veidrodyje! Tiesiogine zodzio prasme pagyvenusiai moteriai reikejo vos 20 dienu, kad ji vel taptu jauna!!! Ir tai dar tik pradzia!!!!!

DR. Florence McCormick

Viktorija, rezultatai iš ties įspūdingi. Tai yra būtent tai, ko mes troškom kurdami šį produktą. Jei norite pasiekti dar labiau pastebimų rezultatų, naudokite produktą ir toliau.

Linkėjimai, Florence.

Suzana Vingrienė

Aš labai ilgai galvojau apie tai – ar tikrai kas nors išras jaunatvės eliksyrą man tebegyvenant? Jei tai nėra eliksyras, tai tikrai kažkas labai panašaus! Kas toliau? Amžinas gyvenimas? Visa tai tikrai labai jaudina! Sveikinu mokslininkus!

DR. Florence McCormick

Suzana, dėkoju. Džiaugiamės, kad vertinate mūsų darbą, tikimės, kad iki amžino gyvenimo eliksyro liko tik žingsnis.

Linkėjimai, Florence.

Zaneta Staneviciene

Labai įdomus interviu! Atvėrėte akis daugeliui žmonių!

Kristina Vaitke
Prisijungiu prie rekomendaciju! Is tiesu as taip megavausi kosmetiniu salonu proceduromis, masazais, o po to… susimasčiau, kodėl gi aš išleidau tiek pinigų visam tam? Bioxelan suteikė man tokį pat efektą, tik mano patogumui aš tai galėjau pasidaryti namuose, kai tik turėjau laiko! Efektas tikrai ne ką prastesnis! Mano oda tvirtesnė, švelnesnė ir Bioxelan taip pat padeda esant uždegimams... Šis produktas kainuoja tiek pat kiek VIENA sesija salone, tai tikra DOVANA! Rekomenduoju visiems ir kuo greičiau! Tikrai nepasigailėsite!
Veronika Flemaniene
Cia ne kokia apgaule? Kodel parduoda tik internete?
Eva Langiene
Veronika, neskaitėt straipsnio? Parduodamas internetu, nes tie niektšai nori didelio pelno parduodami prekes parduotuvėse! Ir kaip čia gali būti apgaulė, jei mokate už produktą tik kurjeriui jį pristačius? Užsisakiau produktą, kurjeris pristatė į namus, viskas tik ir tada atsiskaičiau su kurjeriu. Tiesa tokia, kad visi dabar parduoda savo produkciją internetu, nuo rūbų ir batų iki baldų ir kitos įrangos.
DR. Florence McCormick

Veronika, nesijaudinkite, produktas praėjo visus reikalingus klinikinius testus ir yra pilnai sertifikuotas.

Linkėjimai, Florence.

Veronika Flemaniene
Oi atleiskit, neskaiciau visos info tinklapyje apie pristatyma ir mokescius. Zinoma kad viskas gerai, kad moki tik po prekes pristatymo. Manau kad ir man reikės isbandyti.
Natalija Kinderiene
Puiki atjauninanti priemone. Mano nuomone tikrai neverta jos lyginti su jokiomis operacijomims ar kremais – tikrai neimanoma pasiekti tokiu rezultatu namuose. Joks kremas negali lygintis su siuo produktu. O Bioxelan kaina tikrai vercia tiketi stebuklais! Nejuokauju, patys patikrinkite:

Tomas Gulauskis
Ačiū už patarimus. Jaučiu padovanosiu savo mamai gimtadienio proga. Ji nenustoja kalbėti apie rauksles! Dieve, tos moterys...
Olivija Jaukubauske
Perskaiciau atsiliepumus, manau kad reikia ir man isbandyti si produkta:) uzsisakau jau dabar.
Joana Galkute
O kur jus uzsisakote produkta? Vaistinese neradau. Nenoriu apsigauti, bet ir nenoriu ilgai laukti, kad visko neispirktu.

DR. Florence McCormick

Norėčiau pasikartoti, Bioxelan galite įsigyti TIK iš oficialaus gamintojo tinklapio. Norėdami išvengti nesusipratimų, spauskite ant nuorodos "Eiti į gamintojo tinklapį" žemiau! Suderinę su gamintoju, mūsų skaitytojams taikome puikias nuolaidas, tačiau jos galioja tik tam tikrą laiką, todėl paskubėkite!
Stenkitės neįsigyti padirbtų produktų.

Linkėjimai, Florence.

Marija Rubinienė

Bioxelan – nuostabus produktas, atsikračiau raukšlių vos per 3 savaites. Be to produktui taikome nuolaida, merginos paskubėkit kol dar yra.

Praneškite apie šį puslapį
Kas negerai su šiuo puslapiu?


Ačiū!
UŽ PAGALBĄ