LATVIAN MEDICAL ASSOCIATION

Latvijas Medicīnas asociācija

LATVIAN MEDICAL ASSOCIATION

Latvijas Medicīnas asociācija

Injekcijas ir palikušas pagātnē!

Ziņot par lapu

No redaktora: Dr. V. Liepiņa ir publicējusi informāciju, sniedzot jaunu skatu uz kosmetoloģiju. Pārsteidzoši, bet mūsdienās ir iespējams ievērojami atjaunot ādas dabiskās aizsargspējas, neizmantojot invazīvas procedūras vai plastisko ķirurģiju. Kāds gan ir šīs nākotnes kosmētikas noslēpums? Kā tā darbojas? Vai tā būs pieejama vidusmēra latvietim?

Dr. V. Liepiņa,
augsta līmeņa dermatoloģe, profesionāla kosmetoloģe. Eiropas Kosmētiskās un Estētiskās Dermatoloģijas asociācijas biedre. Plastiskās ķirurģijas nodaļas vadītāja.
Darba pieredze: 20 gadi.


Žurnālists: Labdien, Liepiņas kundze! Ļaujiet man sākt ar vissvarīgāko jautājumu – vai tiesa, ka līdz pat šim brīdim ārsti uzskatīja, ka atjaunošanās ir tikai mārketinga triks, kas patiesībā nemaz nav iespējams?

Dr. V. Liepiņa: Jā! Pat šodien, es varu ar 100% pārliecību apgalvot, ka visi ārzemju un mūsu pašu ražotāju kosmētiskie produkti spēj sniegt tikai niecīgus uzlabojumus. Patiesa atjaunošanās vienmēr ir bijis aktuāls jautājums.

Žurnālists: Kā tad ar kosmētiskajām procedūrām un operācijām?

Dr. V. Liepiņa: Tās abas ir lieliskas, jo īpaši plastiskā ķirurģija spēj sniegt patiešām ievērojamus rezultātus. Ja Jums pietiek naudas tik dārgai un, būsim godīgi, arī riskantai procedūrai, tad dariet to! Rezultāti būs patiešām labi! Tomēr to nevar saukt par atjaunošanos. Jūsu āda neatgūs īpašības, kādas tai piemita pirms 10-20 gadiem, turklāt neuzlabosies arī tās atjaunošanās vai aizsardzības spējas. Tas pats attiecas arī uz ūdens un tauku attiecību ādā. Tas ir pavisam kas cits! Personīgi man plastiskā ķirurģija neliekas lieliska izvēle, es līdz pat pēdējam brīdim cenšos atrunāt savus pacientus to veikt. Mūsdienās, kad kosmetoloģijas zinātne ir būtiski attīstījusies, sejas plastiskā ķirurģija būtībā ir kļuvusi vecmodīga.

Neveiksmīgas plastiskās operācijas

Žurnālists: Vai varat pastāstīt vairāk par to? Vai runa ir par Jūsu jaunāko pētījumu?

Dr. V. Liepiņa: Tieši tā! Pirms dažiem gadiem, kad uzsākām pētīt augu cilmes šūnas, neviens vēl nezināja par to īpašajām spējām. Tiklīdz mēs pamanījām, ka šis produkts spēj neticami ātri atjaunot audus, mēs sākām pētīt, kā augu cilmes šūnas iedarbojas uz cilvēku. Izrādījās, ka augu cilmes šūnas uzsāk cilvēku šūnu atjaunošanu uzreiz pēc to uzklāšanas. Mēs sagaidām, ka, lietojot regulāri, var sasniegt gandrīz pilnīgu atjaunošanos un arī atveseļošanos.

Žurnālists: Kāda veida problēmas spēj novērst Bioxelan ?

Dr. V. Liepiņa: Es nepārspīlēšu, ja teikšu, ka tas spēj novērst gandrīz visas ādas problēmas! Sākot ar pusaudžu aknes problēmām un beidzot ar ādas pārvērtībām, kas rodas gadu gaitā, piemēram, smalkās un dziļās grumbas, maisiņi zem acīm, ādas elastības un sejas kontūras zudums. Pateicoties tā iedarbībai šūnu iekšienē, āda tiek pilnībā atveseļota un atjaunota, radot neticamas izmaiņas.

Žurnālists: Kam paredzēts šis produkts?

Dr. V. Liepiņa: Manuprāt, vissvarīgākā ir profilakse, tādēļ šī produkta lietošanai nav vecuma ierobežojuma – ne minimālā, ne maksimālā. Ņemot vērā manu personīgo pieredzi, es zinu, ka Bioxelan spēj vienlīdz efektīvi novērst gan pirmās grumbiņas, kas rodas ap 30 gadiem, gan būtiskās ādas izmaiņas, ar kurām sastopamies 75 gadu vecumā. Nav vajadzības par to stāstīt, vienkārši paskatieties uz šīm fotogrāfijām:


Sarmīte Līdaka, 58 gadiAnna Mauriņa, 76 gadiLīga Liecsala, 72 gadi

Ar Lielbritānijas veselības institūta atbalstu, mēs veicām pētījumu, kas pārspēja visas mūsu cerības

Veselības institūta pētījums: Kā Jūs atbrīvojaties no grumbiņām un atjaunojat ādu?

Medikamenti:
23%
Bioxelan:
47%
Alternatīvs risinājums:
8%
Joprojām meklēju pareizo veidu:
17%
Domāju, ka tas nav iespējams:
5%

Žurnālists: Iespaidīgi! Domāju, ka mūsu lasītāji gribēs uzzināt, kā iegādāties Bioxelan.

Dr. V. Liepiņa: Šobrīd "Bioxelan Skin Renewal Excellence" ir iespējams pasūtīt tikai šī projekta tīmekļa vietnē. Mēs centāmies panākt, lai to izplatītu arī aptiekās un citos veikalos, centāmies arī piesaistīt investorus, bet tie uzstāja, lai mēs ceļam produkta cenu un pārdodam par daudz augstāku cenu, nekā bija plānots. Kā jau Jūs zināt, Institūts ir bezpeļņas organizācija, un mūsu mērķis nav naudas pelnīšana. Kopš sadarbojamies ar Lielbritānijas veselības institūtu, mēs nevaram atļauties, lai mūsu reputācija tiktu iedragāta.

Es ceru, ka nākotnē mums izdosies panākt vienošanos un uzsākt Bioxelan tirdzniecību aptiekās arī, nemainot tā cenu. Pagaidām to var pasūtīt tiešsaistē, apmeklējot ražotāja mājaslapu. Mēs darījām visu iespējamo, lai padarītu produkta iegādi pēc iespējas vienkāršāku – produktu piegādās kurjers, turklāt samaksa jāveic tikai pēc tam, kad esat saņēmuši savu pasūtījumu. No Jūsu puses nav nepieciešamas nekādas papildu pūles.

Žurnālists: Vai vēlaties vēl ko teikt mūsu lasītājiem, pirms mēs beidzam šo interviju?

Dr. V. Liepiņa: Vēlos visām sievietēm novēlēt būt jaunām ne tikai ārēji, bet arī dvēselē. Esiet atvērtas pārmaiņām, esiet laimīgas un veselas! Vīrieši, palīdziet sievietēm saglabāt jaunību! Es ticu, ka mūsu nelielais atklājums ir milzīga sieviešu sapņa īstenošana – justies skaistām un gribētām visa mūža garumā.

Brīdinājums! Pētījumi ir apliecinājuši, ka labākais laiks, kad uzsākt ādas atjaunošanu, ir rudens. Saules ietekme un UV starojums kaitē ādai un neļauj iegūt vēlamos ādas atjaunošanas rezultātus, tādēļ vislabākos rezultātus var sasniegt tieši gada aukstajos mēnešos. Atjaunošanās būs pat līdz 47% ātrāka salīdzinājumā ar citiem gadalaikiem.

P.S.: Mēs palūdzām Dr. V. Liepiņu sniegt mūsu lasītājiem lielāku atlaidi. Viņai bija iespēja to noorganizēt, un tagad Jūs varat iegādāties Bioxelan Skin Renewal Excellence ar papildu 33% atlaidi.


25 komentāri
Kristīne Šmite

Es pasūtīju Bioxelan. Man ir 27 gadi, bet, tā kā es aktīvi izmantoju mīmikas muskuļus, man bija parādījušās grumbiņas uz pieres. Lietoju dažas nedēļas, līdz grumbiņas izzuda. Tagad to lietoju profilaksei – mana āda ir pilnībā atjaunojusies un gluda.

Dr. Vija Liepiņa

Kristīn, Jūs darāt ļoti pareizi. Turpiniet lietot produktu profilaksei, jo tas ne tikai nogludina ādu un novērš grumbiņu rašanos, bet arī uzlabo ādas aizsargspējas.

Ar cieņu, Vija

Artūrs Neimanis

Es uzdāvināju šo produktu savai sievai, un viņa bija par to sajūsmā. Kādēļ šo interviju publicēja tikai tagad? Bioxelan jau sen kļuva ļoti populārs, pat es par to zinu.

Dace Zvaigzne
Es pasūtīju Bioxelan un kurjers to piegādāja jau nākamajā dienā. Līdz šim esmu to uzklājusi tikai dažas reizes, bet sajūtas bija patīkamas. Šis produkts pastiprina citu krēmu un serumu iedarbību, ja izmantosiet tos vienlaicīgi – man liekas tas pat bija pieminēts mājaslapā. Pamanīju, ka mans sejas losjons tagad iedarbojas daudz labāk.
Lauma Baumane

Tas izklausās neticami, bet nu jau kādu pusotru mēnesi man ir pilnībā jauna seja! Es biju viena no tām sievietēm, kuras vēlas veikt operāciju – tagad es esmu ietaupījusi kaudzi naudas, ko būtu par to iztērējusi!
Ielieku savu foto. Atvainojiet par slikto kvalitāti


Digna Freimane

Paldies par rakstu! Es arī pasūtīju!

Juris Kuļikovs
Es arī pasūtīju savai draudzenei. Apsolīja piegādāt nākamajā dienā, (rīt ), tad nu gaidīšu
Una Kažociņa
Es mīlu Bioxelan. Rezultāti ir vienkārši satriecoši. Jūtos jauna un veselīga. Manas ādas stāvoklis ir ievērojami uzlabojies, turklāt efekts nepazūd pat tad, ja produkts vairs netiek lietots. Tieši tāpēc tas atšķiras no citiem produktiem.

Anda Zariņa
Pagaidām esmu pārāk jauna, lai lietotu šo produktu, bet pirms kādiem trim mēnešiem es redzēju raidījumu par Bioxelan pa TV. . Man liekas, ka visām, kam jau pienācis laiks, vajadzētu to ātri pasūtīt un sākt lietot. Personīgi es esmu redzējusi neskaitāmas atsauksmes par šo produktu, un visas ir žilbinošas. :)
Velta Slikšāne
Nezinu, vai citām liekas tāpat kā man, bet man liekas, ka rezultāti ir vienkārši LIELISKI! Es esmu neticami laimīga katru reizi, kad ieskatos spogulī! Tam bija nepieciešamas 20 dienas, lai mani pārtaisītu no vecāka gadagājuma sievietes atkal par jaunu skuķi!!! Un tas ir tikai sākums!!!!!

Dr. Vija Liepiņa

Velta, Jūsu rezultāts ir patiešām iespaidīgs. Tieši tāds bija mūsu mērķis, kad izstrādājām šo produktu. Ja vēlaties sasniegt vēl labākus rezultātus, noteikti turpiniet lietot šo produktu.

Ar cieņu, Vija

Sandris Ābols

Par šo es prātoju jau ilgāku laiku – vai manas dzīves laikā tiks atklāts jaunības eliksīrs? Pat ja šis produkts tāds nav, tad tas ir jau ļoti tuvu tam! Kas gan būs tālāk? Nemirstība? Jebkurā gadījumā tas viss ir ļoti satraucoši! Uzslavēsim šos zinātniekus!

Dr. Vija Liepiņa

Paldies, Sandri. Jūtamies glaimoti, ka spējat novērtēt mūsu darbu, un mēs ceram, ka no nemirstības atklāšanas mūs šķir tikai daži soļi.

Ar cieņu, Vija

Inga Biezā

Paldies, ļoti interesanta intervija! Jūs atvērāt acis tik daudziem cilvēkiem!

Elīna Ziediņa
Pievienojos citu meiteņu atsauksmēm! Visu laiku es apmeklēju skaistumkopšanas salonus, masāžas un ko tik ne… un tagad es nekādi nevaru saprast, kāpēc es tam visam tērēju tik daudz naudas? Bioxelan sniedz man tādu pašu rezultātu, vienīgi es to varu lietot mājas, kad man ir laiks to darīt! Rezultāts noteikti nav ne drusku sliktāks! Mana āda ir tvirtāka, gludāka, turklāt Bioxelan efektīvi novērš arī jebkuru iekaisumu.... Šī produkta cena ir tāda pati kā par VIENU salona apmeklējumu, būtībā tā ir DĀVANA! Iesaku ikvienam to nopirkt ASAP! Nenožēlosiet!
Zane Kārkliņa
Vai tik tā nav krāpniecība? Kāpēc tas tiek tirgots tikai ineternetā?
Ieva Daudziņa
Zane, vai rakstu izlasījāt? Tas tiek tirgots internetā, jo citi vēlas iedzīvoties, tirgojot šo produktu par milzu cenu veikalos! Un kā gan var tikt apkrāpts, ja par produktu jāmaksā tikai pēc tā saņemšanas? Es pasūtīju, piegādāja ar kurjeru, divas reizes pārbaudīju, vai tas ir īstais produkts un cena nav mainījusies, un tikai tad samaksāju par to. Nemaz nepieminot faktu, ka mūsdienās arvien vairāk lietu tiek tirgotas tieši internetā – sākot no apģērba un apaviem un beidzot ar elektroierīcēm un mēbelēm.
Dr. Vija Liepiņa

Zane, Jūsu šaubas ir nepamatotas. Produkts ir izgājis visas klīniskās pārbaudes un ir ieguvis visus nepieciešamos sertifikātus.

Ar cieņu, Vija

Zane Kārkliņa
Ieva, lūdzu piedošanu, es viņu mājaslapā nepamanīju informāciju par piegādi un samaksu. Viss kārtībā, ja jāmaksā ir tikai tad, kad produkts jau ir rokā. Es arī to darīšu un pasūtīšu.
Rita Rudzīte
Lielisks ādas atjaunošanas produkts. Manuprāt, to nevajadzētu pielīdzināt operācijām – galu galā tādus rezultātus tomēr nav iespējas iegūt mājas apstākļos. Tomēr šim produktam nav līdzīga. Ņemot vērā tā cenu, Bioxelan ir īsts brīnums! Es nejokoju – novērtējiet paši:

Gatis Vanags
Paldies par padomu. Uzdāvināšu to savai mammai dzimšanas dienā. Viņa visu laiku žēlojas par savām grumbām! Sievietes...
Olga H.
Izlasīju atsauksmes un sapratu, ka arī man to vajag :) Tūlīt pasūtīšu.
Linda Garklāva
Sveiki! Pastāstīsiet, kur to nopirkt? Biju mūsu aptiekā, bet tur tādu nepārdod. Protams, ka negribas tikt piekrāptai, bet, ja ilgi šaubīšos, tad var gadīties, ka nokavēšu.

Dr. Vija Liepiņa

Atgādināšu, ka Bioxelan ir iespējams iegādāties TIKAI ražotāja oficiālajā mājaslapā!. Lai nerastos pārpratumu, vienkārši uzspiediet uz zemāk redzamās saites "Doties uz ražotāja mājaslapu"! Pēc īpašas vienošanās ar ražotāju šobrīd spēkā ir īpašas atlaides, jo īpaši mūsu lasītājiem, tomēr tās nebūs spēkā ilgi, tāpēc nevilcinieties un pasūtiet!
Uzmanieties no viltojumu iegādes.

Ar cieņu, Vija

Maija Rūse

Bioxelan – lielisks produkts, tas man palīdzēja atbrīvoties no grumbiņām nieka 3 nedēļu laikā. Tagad tas ir nopērkams ar atlaidi. Meitenes, pērciet, kamēr vēl variet!

Ziņot par šo lapu
Kas ir nepareizi ar šo lapu?


Paldies!
PAR PALĪDZĪBU